Čtvrtek 20. ledna 2022, od 07:00 bude sloužit směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Královéhradecký kraj

Profesionální hasiči z Dobrušky spolu s dobrovolnými hasiči z Deštné v orlických horách byli přivoláni k dopravní nehodě osobního automobilu Škoda Rapid, který havaroval na namrzlé vozovce vedoucí mezi Deštným a Luisiným údolím.

Vozidlo sjelo do stráně a zůstalo zaklíněné mezi stromy. Řidič vyvázl bez zranění. Hasiči zkontrolovali vůz, zda nedošlo k úniku provozních kapalin, a poté se vrátili zpět na stanice.

Profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou a dobrovolní hasiči z Rokytnice v Orlických horách byli ve 12:23 přivoláni k dopravní nehodě osobního automobilu, který vjel přes svodidla mimo vozovku.

Došlo k menšímu úniku pohonných hmot, který hasiči zasypali sorbentem. Jednotka vozidlo zajistila proti převrácení a bylo na něm provedeno protipožární opatření. Doprava byla v místě nehody řízena Policií České republiky kyvadlově. Vyproštění vozidla si zajistil jeho majitel.

Profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou a dobrovolní hasiči z Kostelce nad Orlicí byli přivoláni do Častolovic k dopravní nehodě dvou osobních automobilů. Komunikace byla na několik minut v místě události zcela neprůjezdná, poté hasiči řídili dopravu kyvadlově. Ke zranění osob nedošlo. Po příjezdu policie na místo odklidili hasiči vozidla z komunikace a provedli úklid vozovky. Krátce před 16. hod byla silnice zcela zprůjezdněna.