Středa 23. října 2019, od 07:00 bude sloužit směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner Požární bezpečnost stejnokroj 970
Královéhradecký kraj

Profesionální hasiči z Vrchlabí a dobrovolní hasiči ze Špindlerova Mlýna byli přivoláni k dopravní nehodě motocyklu, ke které došlo v Žalských lesích v Hořejším Vrchlabí. Hasiči poskytli zraněnému motorkáři předlékařskou péči. Poté byl předán do péče zdravotnické záchranné služby a převezen do nemocnice. Hasiči uklidili uniklé pohonné hmoty. Jednotka dobrovolných hasičů počkala na odtah a poté také z místa nehody odjela.

Banner scott 600x90 OK

Profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou a dobrovolní hasiči z Kostelce nad Orlicí zasahovali v nočních hodinách z pátku na sobotu při dopravní nehodě dvou osobních automobilů, která se stala v ulici Komenského v Kostelci nad Orlicí. Dvě zraněné osoby byly při příjezdu hasičů již ošetřovány zdravotnickou záchrannou službou a následně byly převezeny do nemocnice.

Hasiči provedli na vozidle protipožární opatření a zasypali sorbentem uniklé provozní kapaliny. Silnice byla v místě události zcela neprůjezdná, později byl provoz řízen alespoň kyvadlově. Po vyšetření nehody Policií České republiky hasiči uklidili komunikaci a pomohli s naložením vozidel na odtah. Po dvou hodinách od nahlášení se hasiči vrátili zpět na stanici.

Banner Partner & VIP: Pavliš a Hartmann 970x150 #2 Hadice gold