Čtvrtek 13. srpna 2020, slouží směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner Recyklujte s hasiči 970
Královéhradecký kraj
Banner VIP: PO-BP 600

Dvě jednotky profesionálních hasičů z Trutnova a dobrovolných hasičů ze Žacléře vyjely večer k dopravní nehodě, která se stala v Prkenném Dole. Řidič osobního vozidla Škoda Favorit z dosud nejasných příčin vyjel ze silnice a narazil do dřevěné boudy určené k opravám zimního vybavení.

Dvoučlenná posádka odmítla přivolání záchranné služby, ale později velitel zásahu rozhodl o přivolání záchranářů. Ti ošetřili a převezli do nemocnice jednu zraněnou osobu. Hasiči zabezpečili vozidlo proti požáru a po zadokumentování události jej vyprostili zpět na vozovku. Příčiny nehody šetří Policie ČR

V úterý 10. prosince jela v pozdních nočních hodinách pětadvacetiletá řidička osobním vozidlem Mitsubishi Lance ve směru od Kopidlna na Jičín. Ve Starém Místě dostala zřejmě vlivem nepřiměřené rychlosti jízdy smyk, který nevyrovnala a následně havarovala vpravo mimo vozovku, kde narazila do zdi domu.

Při nehodě utrpěla řidička těžké zranění, se kterým byla převezena do Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Z vozidla jí museli vyprostit hasiči. Vliv alkoholu byl u řidičky vyloučen dechovou zkouškou, celková škoda byla vyčíslena na 40 tisíc korun.

Banner hts jirny vole ne žádný slabý 970 OK