Pondělí 21. ledna 2019, slouží směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner eurofire_tubus OK
Královéhradecký kraj

Profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou a dobrovolní hasiči z Týniště nad Orlicí zasahovali v dopoledních hodinách při dopravní nehodě dodávky v obci Rašovice. Vozidlo skončilo převrácené na boku v zahradě domu a poškodilo betonovou podezdívku plotu.

Řidiči byla přivolána záchranná zdravotnická služba, která jej odvezla na ošetření do nemocnice. Bylo povoláno náhradní vozidlo, do kterého byl přeložen náklad. Poté hasiči dodávku převrátili zpět na kola. K úniku pohonných hmot nedošlo.

Profesionální hasiči z Náchoda zasahovali v dopoledních hodinách u dopravní nehody dvou osobních automobilů, která se stala v ulici Denisovo nábřeží v Náchodě. Jedna zraněná osoba byla odvezena zdravotnickou záchrannou službou. Hasiči provedli na vozidlech protipožární opatření. Jeden automobil byl na LPG, který z něj unikal. Hasiči se pokusili uzavřít ventil, což se nepodařilo, proto nechali plyn kontrolovaně vytéct. Poté pomohli s naložením vozů na odtahová vozidla.

Banner MIBAG_2012 3 600*90 OK

Profesionální hasiči z Hořic vyjížděli k dopravní nehodě kamionu a osobního automobilu v obci Libonice. Po příjezdu začali hasiči řídit dopravu, silnice byla v místě částečně průjezdná. Zraněná řidička byla odvezena zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice.

Hasiči provedli na vozidlech protipožární opatření a po zadokumentování nehody Policí České republiky uklidili vozovku. Poté ještě pomohli s naložením vraku vozidla na odtahové vozidlo a po třech hodinách od nahlášení události se vrátili zpět na stanici.

Banner Partner: Nordex 970x150 Dafo OK