Čtvrtek 13. srpna 2020, slouží směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner hts jirny vole ne žádný slabý 970 OK
Královéhradecký kraj

U železničního přejezdu mezi Kunčicemi nad Labem a Klášterskou Lhotou havaroval nákladní automobil s přívěsem. Ten se převrátil na bok, poškodil signalizační zařízení na přejezdu a blokoval průjezd komunikací. Železnice byla průjezdná.

Na místě události zasahovali profesionální hasiči z Vrchlabí a Trutnova a dobrovolná jednotka z Hostinného. Na místě spolupracovali hasiči také s drážní jednotkou SŽDC. Hasiči pomohli převrátit návěs zpět na kola a zapřáhli jej zpět za automobil.

Profesionální jednotka z Rychnova nad Kněžnou spěchala k dopravní nehodě osobního vozidla, které havarovalo na silnici č. 319 mezi obcí Javornice a Rychnovem nad Kněžnou. Vozidlo vyjelo mimo komunikaci a zůstala v něm jedna osoba.

Člověk nebyl zaklíněn, ale nešly otevřít dveře automobilu a nemohl se dostat ven. Hasiči osobu z vozu vytáhli a provedli na místě události opatření proti vniku požáru. Jednotka předala následně místo zásahu policistům, o osobu z vozu se postarali záchranáři.

Banner Fierport 600

V Královédvorské ulici v Jaroměři se střetla na křižovatce dvě osobní vozidla, na místo spěchali místní profesionální hasiči. Jedna osoba byla při nehodě zraněna, došlo také k úniku provozních kapalin.

Zraněného člověka si do své péče převzali záchranáři, hasiči zajistili místo události a uniklé kapaliny zasypali sorbentem. Po došetření nehody odstranila jednotka osobní vozy mimo komunikaci a postarala se o závěrečný úklid.

Banner Eurofire termokamera