Neděle 31. května 2020, slouží směna B. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner Dobráci sk
Královéhradecký kraj

K dopravní nehodě dvou osobních vozidel spěchali profesionální hasiči z Jičína. Nehoda se stala na komunikaci I/35 na odbočce na Dolní Podůlší. Jedno z havarovaných aut skončilo mimo vozovku převrácené na bok, o jednu zraněnou osobu se postarali záchranáři.

Hasiči pomohli s transportem pacienta do sanitky a následně odklidili druhé vozidlo mimo vozovku, aby nepřekáželo provozu. Komunikace I/35 byla po dobu záchranných a likvidačních prací průjezdná kyvadlově.

Banner Stimax 600

V České Skalici došlo k dopravní nehodě, kdy se čelně střetly dva osobní automobily. Na místo vyjeli profesionální hasiči z Jaroměře. Při nehodě došlo ke zranění dvou osob. Hasiči jim poskytli první předlékařskou péči a následně zabezpečili místo události.

Při nehodě došlo také k úniku provozních kapalin, které jednotka zasypala sorbentem. Po došetření nehody pomohli hasiči s naložením vraků vozidel na odtahovou službu a předali místo zásahu policii.

Mimo vozovku a převrácené na střechu, tak skončilo osobní vozidlo po nehodě, která se stala mezi Jahodnou a Dachovy. Posádka vozu vyvázla bez zranění, při příjezdu hasičů se nacházela již mimo vozidlo. Hasiči havarovaný vůz zabezpečili a provedli protipožární opatření.

Pomocí vyprošťovacího automobilu se podařilo dostat hasičům vůz zpět na komunikaci a převrátili jej na kola. Na místě zasahovali profesionální a dobrovolní hasiči z Hořic a profesionální hasiči z Jičína.

Banner Kobit THZ 970*150 OK