Středa 23. října 2019, od 07:00 bude sloužit směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner VIP: Lenzing 970x150 OK
Královéhradecký kraj

V Palackého ulici zasahovali profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou u dopravní nehody osobního vozidla. Automobil narazil do domu, dvě osoby byly zraněny.

Hasiči zajistili místo nehody, vozidlo zabezpečili proti vzniku požáru a postarali se o likvidaci uniklých provozních kapalin. Při nehodě došlo také k poškození výlohy domu. Po odtažení havarovaného automobilu pomohli ještě hasiči s úklidem střepů z výlohy a vrátili se zpět na stanici.

Na silnici č. 14 v křižovatce s odbočkou na Podbřezí došlo k dopravní nehodě dvou osobních vozidel a motocyklu. Dvě osoby byly při nehodě zraněny, do péče si je převzali zdravotničtí záchranáři. Z motocyklu unikly na silnici provozní kapaliny, hasiči je zasypali sorbentem a zlikvidovali.

Na vozidle pak byla provedena protipožární opatření. Po došetření nehody a úklidu odstranila jednotka vozidla mimo komunikaci tak, aby nebránila provozu. Na místě zasahovali profesionální hasiči z Dobrušky.

Profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou a dobrovolná jednotka ze Solnice odstranili následky dopravní nehody dvou osobních vozidel v Dobrušské ulici v obci Solnice. Jednotky zajistily místo nehody, z vozidel unikaly provozní kapaliny a na silnici bylo také množství úlomků a střepů.

Po vyšetření nehody se jednotky postaraly o úklid vozovky. Při události nebyl nikdo zraněn. Nehoda měla také dětské účastníky, kterým předali hasiči za statečnost plyšového dráčka Záchranáčka.

Banner hts jirny vole ne žádný slabý 970 OK