Úterý 17. září 2019, slouží směna C. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner zeka 970 OK
Královéhradecký kraj

Náchodští profesionální hasiči vyjeli k dopravní nehodě, která se stala v ulici Železniční kolonie v Náchodě – Bělovsi. V místě došlo k nárazu osobního automobilu Škoda Octavia do zaparkovaného vozidla Volkswagen Golf. Při nehodě byla zraněna řidička škodovky, kterou hasiči pomohli naložit do sanity přivolané záchranné služby.

Hasiči zabezpečili vozidla proti požáru a odpojili autobaterii. Následně zasypali sorbentem uniklé provozní kapaliny a očistili vozovku. Příčiny nehody šetří Policie ČR.

Banner VIP: Lenzing 600x90 OK

K nehodě nákladního vozidla došlo včera odpoledne nedaleko Billy v Rychnově nad Kněžnou. Řidič z dosud nejasných příčin narazil do stromu a převrátil se s vozidlem na bok. Na místo události vyjeli místní profesionální hasiči. Ti zajistili vozidlo proti požáru a odpojili autobaterie. Řidič byl zraněn a převezen záchrannou službou do nemocnice.

Hasiči po provedeném protipožárním zabezpečení převrátili za pomoci vyprošťovacího automobilu nákladní vůz zpět na kola, odstranili poškozený strom a zasypali sorbentem uniklé provozní kapaliny. Příčiny a okolnosti nehody šetří Policie ČR.

Banner Stablecam 970