Středa 22. ledna 2020, od 07:00 bude sloužit směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner hts jirny vole ne žádný slabý 970 OK
Královéhradecký kraj
Banner Partner: Jiskra 600x90 OK

Jedna osoba byla zraněna při dopravní nehodě, která se stala v ulici Pod Domašínem v Dobrušce. Na místo události vyjeli profesionální hasiči z Dobrušky, kteří zjistili, že došlo ke střetu osobního vozidla a motocyklu. Hasiči poskytli předlékařskou pomoc zraněnému řidiči motorky.

Ten byl po příjezdu záchranné služby naložen do sanity a převezen do nemocnice. Řidič osobního auta vyvázl bez zranění. Hasiči zabezpečili stroj proti požáru a úniku provozních kapalin. Příčiny nehody a míru zavinění šetří Policie ČR.

K nehodě motocyklu vyjeli profesionální hasiči z Jaroměře do ulice 5. května v Jaroměři. Sedmadvacetiletý řidič motorky z dosud nejasných příčin vyjel ze silnice a narazil do zábradlí mostu. Při příjezdu hasičů byl zraněný řidič v péči záchranné služby. Hasiči asistovali při jeho ošetření a naložení do vrtulníku, který jej transportoval do nemocnice v Hradci Králové.

Následně hasiči zabezpečili stroj proti požáru, odpojili baterii a zasypali uniklé provozní kapaliny. Po vyšetření a zadokumentování místu události hasiči pomohli naložit motocykl na odtah. Příčiny nehody šetří Policie ČR.

Profesionální hasiči z Hradce Králové – stanice Pražská byli přivoláni k dopravní nehodě, která se stala na hlavní silnici č. I/33 mezi Hradcem Králové a Jaroměří. U odbočky na Předměřice nad Labem se postupně srazila tři osobní vozidla Fiat Ducato, Škoda Felície a Volkswagen Passat.

Nehoda se obešla bez zranění. Hasiči zabezpečili vozidla proti požáru a úniku provozních kapalin. Místo si převzala Policie ČR k dalšímu šetření a jednotka se vrátila zpět na základnu.

Profesionální hasiči z Nové Paky a Jičína zasahovali u dopravní nehody dvou osobních vozidel u obce Lužany. Při nehodě byli zraněni tři lidé, včetně dítěte. Jedna zraněná osoba byla po nezbytném ošetření letecky transportována do nemocnice, další dva lidé byli převezeni sanitou pozemní záchranné služby.

Hasiči asistovali záchranářům při ošetřování zraněných lidí a současně zabezpečili obě vozidla proti požáru a úniku provozních kapalin. Příčiny nehody šetří Policie ČR.

Banner MEVA OK