Středa 22. ledna 2020, od 07:00 bude sloužit směna A. Jak poznáte hasiče v prchajícím davu? Jde opačným směrem.
Banner MIBAG_2012 OK
Královéhradecký kraj

Profesionální hasiči z Jaroměře vyjeli k dopravní nehodě, která se stala v Jaroměři – Jezbinách. Při střetu osobního vozidla a kamionu byla jedna osoba zraněna. Té hasiči poskytli předlékařskou pomoc. Následně byla zraněná osoba záchrannou službou převezena na ošetření do nemocnice.

Z poškozeného osobní auta unikly provozní kapaliny, které hasiči zasypali sorbentem a odklidili z vozovky. Příčiny nehody šetří Policie ČR.

Banner Agrotec 600 OK

K vážné dopravní nehodě došlo v obci Šaplava. Řidička skútru z dosud nejasných příčin vyjela ze silnice a narazila do plotu. Na místo vyjeli profesionální hasiči z Nového Bydžova. Při jejich příjezdu byla zraněná žena v péči záchranářů.

Hasiči řídili v místě nehody dopravu a po zajištění zdravotního stavu řidičky pomohli s jejím transportem do vrtulníku. Následně zabezpečili skútr proti požáru a úniku provozních kapalin. Příčiny nehody šetří Policie ČR.

Jednotka profesionálních hasičů z Jičína byla přivolána k dopravní nehodě v ulici Husova v Jičíně. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že u kruhového objezdu došlo ke střetu osobního vozidla a cyklistky. Hasiči asistovali záchranářům při ošetření čtyřiačtyřicetileté ženy na kole, která utrpěla zranění.

V osobním vozidle nebyl nikdo zraněn. Po ošetření pomohli s naložením ženy do sanity. Po vyšetření a zadokumentování nehody Policií ČR hasiči museli nadzvednout osobní vůz, aby mohli vyprostit kolo. Příčiny nehody šetří Policie ČR.

Banner MEVA OK